Co je MMS?

Služba multimediálních zpráv (MMS) je evolucí standardní SMS zprávy. MMS umožňuje uživatelům odesílat texty s neomezenou délkou, doručovat multimediální obsah, jako jsou obrázky, fotografie, videa a zvuk. MMS mohou obsahovat text v kombinaci s multimediálním obsahem, čímž poskytují bohaté marketingové sdělení. Stejně jako SMS jsou i MMS univerzálním standardem. Funguje téměř ve všech mobilních telefonech a mobilních sítích. Není potřeba další software, datové balíčky nebo aplikace/služby třetích stran. Vše, co potřebujete, je mobilní telefon a mobilní síť.

SMSEagle podporuje MMS

SMSEagle zařízení podporují MMS odesílaní a přijímání, jsou podporovány ve funkcích jako API, WebGUI > menu Compose, Email To SMS, Email To SMS Poller, SMS To Email and SMS Forward.

SMSEagle MMS odesílaní/přijímaní

Délka zprávy není limitována

Podporované formáty příloh

Odesílaní zpráv s přílohami

Přijímaní zpráv s přílohami

Poznámka: Nejčastěji podporované typy příloh podle operátorů jsou: obrázky jpeg, png a gif. Zařízení SMSEagle umí podporovat také většinu ostatních typů souborů, ale doručitelnost není zaručena, protože následní operátoři a telefony mohou mít omezení ohledně toho, jaké typy souborů přijímají.