Posílání SMS bez připojení k internetu

Chcete-li mít jistotu, že vaše SMS bude doručena i přes to, že selže připojení k Internetu : SMSEagle je SMS brána, která posílá přímo do GSM sítě bez použití připojení k internetu.

Rychlá a bezproblémová integrace

V SMSEagle vám pomůžeme integrovat naše zařízení s existujícími systémy a řešeními. Poskytujeme ready-to-use pluginy pro NMS a Auth. systémy. SMSEagle je vybaven HTTP API, je také možné převést e-maily na SMS.

Bezpečnostní kontrola

Zařízení je instalováno ve vašich prostorech, takže máte plnou kontrolu nad tím, kdo má přístup k zařízení. Můžete také vyladit interní firewall tak, že pouze oprávněné osoby mají přístup k SMSEagle.

Kontrola nákladů

SMSEagle zařízení používá vaši SIM kartu, která využívá výhod vašeho tarifu nebo smlouvy. Můžete řídit náklady na odesílání / příjem zpráv a nastavit tarif nebo  smlouvu vašim potřebám.

Osvědčené řešení

SMSEagle se používá v mnoha zemích a téměř na všech kontinentech. Hardware je osvědčený ve stovkách mobilních sítí. SMSEagle využívá celosvětové standardy GSM a UMTS. Tím je univerzální v mnoha zemích.
Neustálé zlepšování
SMSEagle software je v procesu neustálého zlepšování. Nasloucháme hlasu zákazníka, a nové verze vycházejí z poznatků a přání našich zákazníků. Přístup k upgrade softwaru pro SMSEagle zařízení je zdarma v rámci záruční doby.

Kvalita výroby

Dbáme na kvalitu výroby, aby byl výrobek co nejspolehlivější. Proto je hardware vyráběn v Evropské unii. Je připraven k použití i v nejtěžších podmínkách náročných na teplotu a vlhkost. Náš software splňuje standardy moderních a bezpečných aplikací.

Pomoc

Nabízíme podporu a pomoc v každé fázi životnosti výrobku. Získejte veškeré informace, než uděláte rozhodnutí o koupi. Nabízíme post-prodejní podporu integrace při integraci SMSEagle do vašeho prostředí. V neposlední řadě se snažíme každý den nabídnout rychlou záruční a pozáruční technickou podporu.